Vuukide korrastamine

Igapäevaselt puutume kokku murega, kus otsitakse lahendusi määrdunud, murenenud või hallitavate vuukide korrastamiseks. Kuna vuukide korrastamiseks ja hermetiseerimiseks kasutame väga erinevaid vahendeid ja lahendusi, siis soovitame pöörduda meie poole, kirjeldada olukorda ja leiame just teile sobivaime lahenduse!

Määrdunud vuugid põrandatel? Või hoopis aastaid puhtana püsivad vuugid? Kas see on võimalik?

Keraamiliste plaatidega pindade puhul ollakse sageli hädas määrdunud või hallitavate vuukidega, mille puhtana hoidmine tundub võimatu. Lahendus on aga olemas, kui kasutada õiget vuugitäidet. Kasutame selliste pindade puhul määrdumatut, tugevat ja hooldusvaba Kiilto Epoksü-vuugitäidist, mida saab kasutada ka keraamiliste plaatide paigaldamisel. Kiilto Epoksü-vuugitäidis ei kogu tänu oma spetsiifilisele kahekomponentsele epoksüvaigul põhinevale koostisele mustust, kuid talub tugevatoimelisi puhastusaineid ja tööstuslikku masinpesu. Seega tagab Epoksü-vuugitäidise kasutamine pikaajalise laitmatu tulemuse ning on kokkuvõttes kasutajate jaoks väga mugav, sest koristamisel või igapäevaste tegevuste juures nii kodus kui ka tööstuses-tootmises ei pea selle pärast muretsema. Sama vuugitäidet saab kasutada ka välitingimustes, sest ta on veekindel ja talub temperatuuri -20 kuni +60 kraadi.

Mured suvekoduga? Talvise külmaga on vuugid pragunenud ja muutunud mitteveekindlaks? Kasutame sellisel juhul jäätumiskindlat hüdroisolatsiooni!

Talve mitteköetavate hoonete niiskete ruumide puhul võib tähelepanuta jääda plaatide all oleva hõdroisolatsiooni valikul see, et materjal peab vastu pidama ka miinuskraadidele ja säilitama oma isoleerivad omadused. ehk siis teiste märgadesse ruumidesse sobivate materjalide kõrval ei tohi unustada alusmaterjale ning nende kõrval aluspinna hüdroisoleerimist.

Aastaringselt kütmata vannitubade ja saunade hüdroisoleerimiseks on olemas spetsiaalne toode - Soome keemiatööstuskontserni Kiilto külmumiskindel hüdroisolatsioonimastiks Keramix. Tavaline hüdroisolatsioonimastiks muutub miinuskraadil rabedaks ja rebeneb võimalike konstruktsiooninihete korral, tekitades hüdroisolatsioonikihti pragusid ning kaotades vee- ja niiskuskindluse. Seega ei tohiks seda aastaringselt kütmata hoonete puhul üldse kasutada. Keramix on aga jäätumistestitud ning peab vastu madalamadki külmakraadid. 

Oleme teile abiks ja aitame valida sbivaimad lahendused, võtke meiega ühendust!

 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Müük
Tööriistakomplekt mis aitab luua ja hallata müügistrateegiat.
Quantcast
Kinnita
Keeldu